Hakkımızda

2004 yılında iki ortaklı olarak çıktığımız bu yolda, geçmişten getirdiğimiz tüm tecrübeleri, en doğru biçimde birleştirdik. Deneyimimizin katkısı olarak; üretim aşamalarının tüm süreç yönetimine hakim olarak kendimizi konumlandırdık. Konumlandırmamızı yaparken; geçmişin birikimini, hedeflediğimiz tüm unsurlara entegre ettik. Büyümemiz, başarı ile çerçevelenen ivmeyi, bu şekilde kazandı. Güzel geri dönüşlerin ardından, bugünkü konumumuza kadar yükselen bir değer olarak sektördeki yerimizi aldık. Büyümenin yönünü yurtdışı temelli tutmayı amaçlayan bir marka olarak, pek çok noktaya götürdüğümüz ürünlerimiz ile yurtdışı pazarının önemli yapı taşlarından biri haline geldik. Lübnan, Ürdün, Filistin, İsrail, Kuveyt, Dubai, Hindistan, Irak, Özbekistan ve Gürcistan’ı kapsayan dağıtım ağımız; ergonomik ürün çeşitliliği ile seçkin zevklerin, mutlak tercihi konumunu aldı. Modernitenin tasarım ve üretim unsurlarını, samimi hizmet doğrularımızla birleştirdik. Bunu yaparken de üründen, kumaş seçimine kadar her detayı kuvvetli bir çalışmanın sonucu olarak ortaya koyduk.

Şimdi de hikayemize birlikte devam edeceğimiz çözüm ortaklarımızla bir hayalimiz var! Dünyayı tanımak ve yaşam alanlarını yeniden anlamlandırmak…

Vizyon

Homesse; ileriye dönük projelere daha fazla yer vermek isteyen yapısı ile geleceğe yönelik hedeflerini oluşturmaya başlıyor. Her alanda kullanabilecek tarzdaki kumaş ve ürün seçimlerini sizin için gerçekleştiriyor ve yaşamın her alanında; evde, ofiste, sosyal paylaşım alanlarında veya otelde dahi tarzınızı yansıtacak bir ürün yelpazesini, doğrudan sunuyor.
Kendi üretimimizi yapmamızın bize vermiş olduğu “marka yansımasını, misafirlerimize doğru aktarma” yol haritasıyla hareket ederken, hedef Pazar olarak seçtiğimiz yurtdışında da kalıcı etki bırakacak stratejileri tercih ediyoruz. Sade ama güçlü etkileri yansıttığımız her üründe kullandığımız doğru dokular ve el yapımının vermiş olduğu özen ile yurtdışında duyulan adımızı, kalıcı bir hale getirmek istiyoruz.

Misyon

Homesse olarak amacımız; mutlak müşteri memnuniyetinin içerisini dolduran pek çok unsuru, bir arada tutmaktır. İklimi olan evlerin, kimliği olan mobilyaların, “duruşum ve tarzım belli” düşüncesindeki her misafirimizin muhatabı olan Homesse, sade ve yalın üretim anlayışı ile tüm süreci profesyonelce yönetmektedir. Her çizgide aynı kaliteyi koruyan, her ürününde aynı şeyi, farklı kelimelerle söyleyen Homesse; çağdaş ve modern tasarımı, kendi cümlelerini kurarak anlatıyor. Bunu yaparken de herkesten farklı bir üslup, başkasına benzemeyen bir dil ve kendi hikayesini yazmış bir bütünü oluşturuyor.