Koltuk Takımları

Gelenekleri modern ürün teknolojilerinin kullanımı ile bütünleştiren, benzersiz bir tarza sahip fonksiyonel, çağdaş parçalar..

Berjerler

Amaç, her zaman modern olması gereken sürekli bir stil belirlemek ve bunu duyurmaktı.

Köşe Takımları

Markalar stil ve bakış açısı yaratırken, modern stil anlayışı hayatımızı kuşattı.

Hakkımızda

ŞEKİLLENDİRME SANATI

2004 yılında iki ortak olarak çıktığımız bu yolda geçmişten getirdiğimiz tüm tecrübeleri en doğru şekilde birleştirdik. Tecrübemizin katkısı olarak; Kendimizi üretim aşamalarının tüm süreç yönetimine hakim olarak konumlandırdık. Konumlandırmamızı yaparken; Hedeflediğimiz tüm unsurlara geçmişin birikimini entegre ettik. Büyümemiz bu şekilde başarı ile çerçevelenmiş bir ivme kazandı.

İyi dönüşlerin ardından mevcut konumumuza yükselen bir değer olarak sektördeki yerimizi aldık. Büyüme yönünü yurt dışı merkezli tutmayı hedefleyen bir marka olarak birçok destinasyona ulaştırdığımız ürünlerimizle dış pazarın önemli yapı taşlarından biri haline geldik.

Homesse

Puffy

Bu parçaları yaratmak için zanaatkârlarımız ve tasarımcılarımızdan daha fazla beceriye ihtiyacımız var. Değerli bir sonuç ortaya koymak için anıtsal bir tutkuyla sanatına bağlanmak ve her detayına özenle dikkat etmek gerekir.